SPODRĪBA un NAUJOJI RINGUVA apvieno spēkus, izveidojot Baltijas reģiona līderi tīrīšanas produktu izstrādē

Publicēts: 08/12/2021 Lasīts: 1132 Komentāri: 0


2021. gada 7. decembrī tika noslēgts apvienošanās darījums starp diviem vēsturiskiem tīrīšanas līdzekļu ražotājiem – Latvijā reģistrēto AS SPODRĪBA un Lietuvā reģistrēto NAUJOJI RINGUVA, AB, izveidojot vienu uzņēmumu grupu. Apvienošanās rezultātā ir izveidots acīmredzams līderis Baltijas reģionā tīrīšanas līdzekļu ražošanas jomā, kas orientējas uz videi draudzīgu un inovatīvu produktu izstrādi.

Darījuma partneri norāda, ka galvenais faktors veiksmīgam apvienošanās sarunu iznākumam bija abu partneru vēlme izveidot līderi Baltijas reģionā un izveidot spēcīgu pamatu turpmākai biznesa attīstībai.

“SPODRĪBA ir neapšaubāms līderis videi draudzīgu tīrīšanas līdzekļu izstrādē Latvijā, taču reģionāla līderība var tikt panākta ātrāk, apvienojot spēkus ar citiem reģiona tirgus spēlētājiem. Mēs uzskatām, ka NAUJOJI RINGUVA ir labākais partneris šī mērķa sasniegšanai,” norāda AS SPODRĪBA valdes priekšsēdētājs Fridrik Ingi Fridriksson.

“NAUJOJI RINGUVA konsekventi īsteno savu stratēģiju, lai izstrādātu inovatīvus un videi draudzīgus produktus, kas prasa ievērojamus cilvēku un finanšu resursus. SPODRĪBA un NAUJOJI RINGUVAS labākās prakses un resursu apvienošana ļaus mums kļūt par reģionālo līderi šajā jomā,” sacīja NAUJOJI RINGUVAS ģenerāldirektore Jurgita Žilvinskaitė.

AS Spodrība ir lielākais sadzīves ķīmijas, ķermeņa kopšanas, augu barības un dezinfekcijas līdzekļu ražotājs Latvijā, ko pircēji veikalu plauktos atpazīt pēc zīmoliem - SEAL, SEAL COSMETICS un ECO SEAL FOR NATURE. Dibināts 1921. gadā.
Par NAUJOJI RINGUVA, AB: Uzņēmums dibināts 1920. gadā. Tas izstrādā un ražo mājas tīrīšanas un ķermeņa kopšanas līdzekļus, par prioritāti izvirzot videi draudzīgumu, dabiskumu un inovācijas. Uzņēmums attīsta tādus zīmolus kā BALANCE, RINGUVA, SMILĖ, TINDI.


 


Komentāri

Rakstīt komentāru