RESQ traipu tīrītājs, izsmidzināms 450ml

Pieejamība: Ir pieejams
ID: 234
Produkta kods: EA02-0450-spray
Svītrkods: 4770495351067

5.58€
(Bez PVN: 4.61€)

Informācija par produktu

Attēliem ir ilustratīva nozīme. Produktu dizains, iepakojums un apraksti dažādām ražošanas partijām var atšķirties.

Preces apraksts

Ātras iedarbības traipu tīrītājs ar fermentu kompleksu.
Paredzēts: sviedru, kafijas, tējas, kosmētikas līdzekļu, asins, rūsas, piena, tauku, eļļas, augļu, vīna, dārzeņu traipu tīrīšanai. Iztīra traipus no visu veidu audumiem. Uz vilnas, dabīgā zīda, sintētiskiem un košu krāsu audumiem vispirms mazāk redzama vietā pārbaudiet, vai traipu tīrītājs tos nebalina


Papildus informācija

Tilpums: 450ml
Iepakojums: 12 gab.
Palete:  672 gab.
Svītru kods: 4770495351067


Sastāvs

5 % vai vairāk, bet mazāk nekā 15 % anjonu virsmaktīvajām vielām, mazāk nekā 5 % nejonu virsmaktīvajām vielām, mazāk nekā 5 % amfotērās virsmaktīvajām vielām, mazāk nekā 5 % ziepēm, žults, fermenti, tetrasodium EDTA, konservants (Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Laurylamine Dipropylenediamine). 


Drošības frāzes

Bīstami!
H314 - Izraisa smagus ādas apdegumus un acu bojājumus.

Pēc izmantošanas kārtīgi nomazgāt rokas. Izmantot AIZSARGCIMDUS/AIZSARGDRĒBES/ ACU AIZSARGUS/ SEJAS AIZSARGUS. norīšanas gadījumā: IZSKALO MUTI. neizraisīt VEMŠANU. saskarē ar ādu (vai matiem): noģērbt visu piesārņoto apģērbu. Noskalot ādu ādu ar ūdeni/dušā. Pirms atkārtotas lietošanas piesārņoto apģērbu izmazgāt. Nekavējoties sazinieties ar SAINDĒŠANĀS CENTRU vai ārstu. SASKARĒ AR ACĪM: uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to ir viegli izdarīt. Turpināt skalot. Glabāt slēgtā veidā. Atbrīvoties no satura/tvertnes izmest atbilstošā atkritumu konteinerā.


Atsauksmes (0)


Rakstīt atsauksmi