RESQ traipu tīrītājs ar birstīti 200ml

Pieejamība: Ir pieejams
ID: 233
Produkta kods: EA02-0200-brush
Svītrkods: 4770495351173

4.13€
(Bez PVN: 3.41€)

Informācija par produktu

Attēliem ir ilustratīva nozīme. Produktu dizains, iepakojums un apraksti dažādām ražošanas partijām var atšķirties.

Preces apraksts

Īpaši spēcīgs traipu tīrītājs ar fermentu un žults kompleksu.
Iepakojumā integrēta īpaša otiņa, kas paredzēta auduma apstrādāšanai, palīdz izņemt traipus.
Veseli trīs dabisko fermentu veidi un žults, kas ir iekļauta traipu tīrītāja sastāvā, veicina efektīvu netīrumu iztīrīšanu no auduma. Lieliski iztīra tauku, sviesta, augu eļļas un lūpukrāsas traipus. Efektīvi tīra asins, kafijas, vīna, tējas, augļu, kečupa, smēreļļu, sinepju, zāles, mālu un olu traipus. Tāpat arī lieliski iztīra arī citus olbaltumvielu izcelsmes traipus.


Papildus informācija

Tilpums: 200ml
Iepakojums: 12 gab.
Palete: 2520 gab.
Svītru kods: 4770495351173


Sastāvs

5 % vai vairāk, bet mazāk nekā 15 % anjonu virsmaktīvajām vielām, mazāk nekā 5 % nejonu virsmaktīvajām vielām, mazāk nekā 5 % amfotērās virsmaktīvajām vielām, mazāk nekā 5 % ziepēm, žults, fermenti, tetrasodium EDTA, konservants (Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Laurylamine Dipropylenediamine). 


Drošības frāzes

Bīstami!
H314 - Izraisa smagus ādas apdegumus un acu bojājumus.

Pēc izmantošanas kārtīgi nomazgāt rokas. Izmantot AIZSARGCIMDUS/AIZSARGDRĒBES/ ACU AIZSARGUS/ SEJAS AIZSARGUS. norīšanas gadījumā: IZSKALO MUTI. neizraisīt VEMŠANU. saskarē ar ādu (vai matiem): noģērbt visu piesārņoto apģērbu. Noskalot ādu ādu ar ūdeni/dušā. Pirms atkārtotas lietošanas piesārņoto apģērbu izmazgāt. Nekavējoties sazinieties ar SAINDĒŠANĀS CENTRU vai ārstu. SASKARĒ AR ACĪM: uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to ir viegli izdarīt. Turpināt skalot. Glabāt slēgtā veidā. Atbrīvoties no satura/tvertnes izmest atbilstošā atkritumu konteinerā.


Atsauksmes (0)


Rakstīt atsauksmi