Idejas praktiskām dāvanām no SEAL!

Publicēts: 15/12/2021 Lasīts: 1165 Komentāri: 0


Decembris ir svētku, pateicības un dāvanu mēnesis. Saki paldies saviem tuvajiem un mīļajiem ar praktiskām dāvanām. Varbūt meklē dāvanu omulīgiem mirkļiem, dabas draugam vai praktiskai saimniecei? Ieskaties SEAL dāvanu piedāvājumā!

Kur atrast savus iemīļotos SEAL  produktus?

  • tirdzniecības vietās visā Latvijā
  • SEAL firmas veikalā Dobelē, Dzirnavu ielā 1
  • mūsu e-veikalāCHARMING WINTER maigās krēmziepes un kopjošs roku krēms ar kārdinošo upeņu aromātu, alvejas ekstraktu un bišu vasku. Skaistai un omulīgai dāvanai zem eglītes!

UZZINI VAIRĀK


ECO SEAL FOR NATURE produkti mājas tīrībai un ķermeņa kopšanai. Rūpēs par savu veselību un apkārtējo dabu! Pārdomāta dāvana dabas draugiem!

UZZINI VAIRĀK


Dodoties uz darbu, skolu vai tikšanos, pusdienojot ārpus mājas un rūpējoties par tīrību it visur. Dāvana aktīvajiem un tiem, kas rūpējas par savu un tuvinieku veselību un labsajūtu!

UZZINI VAIRĀK


Tradicionālie SEAL produkti, kas palīdz rūpēties par tīrību mājās. Tīras drēbes, trauki, grīdas, logi ir šīs dāvanas saņēmējas lielākais lepnums!

UZZINI VAIRĀK


SEAL izsmidzināmie līdzekļi īpaši ērti un efektīvi būs ikvienā virtuvē - īpaši tādā, kur pēc gardām maltītēm smaržo ik dienu. Cepeškrāsnī cepti pīrādziņi, augļu un ogu salāti, bērnu iemīļotās pankūkas... Lieliska dāvana virtuves mīlim!

UZZINI VAIRĀK


Izrādās, ceriņziedu smaržu var ietilpināt pudelē un baudīt visu cauru gadu! Dāvana baudītājam, lai ieskandinātu pavasara krāšņuma simfoniju un ļautos košās melodijas baudījumam!

UZZINI VAIRĀK


Bērnībā vannošanās kļūst par priekpilnu ikdienas rituālu. Priecīgiem brīžiem vannā dāvini BABY sērijas ādas kopšanas produktus bērniem.

UZZINI VAIRĀK


Vienalga - jauns, vecs, vīrietis, sieviete... Šīs dāvanas cienītājs prot novērtēt klasiskas vērtības - melnā eleganci un unikālu augu ekstraktu aromātu un iedarbību uz ādas.

UZZINI VAIRĀKKomentāri

Rakstīt komentāru