ECO WC, 700ml

Pieejamība: Ir pieejams
ID: 33
Produkta kods: AD02-0700-wcECO
Svītrkods: 4750104320073
Ražotājs: ECO SEAL FOR NATURE

5.12€
(Bez PVN: 4.23€)

Informācija par produktu

Attēliem ir ilustratīva nozīme. Produktu dizains, iepakojums un apraksti dažādām ražošanas partijām var atšķirties.

Preces apraksts

TUALETES TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS VANNU, TUALETES PODU, IZLIETŅU TĪRĪŠANAI. JŪSU MĀJAI, ĢIMENEI UN DABAI DRAUDZĪGS PRODUKTS. EFEKTĪVI IEDARBOJAS UZ KAĻĶAKMENS NOGULSNĒM UN RŪSAS NOSĒDUMIEM.

Līdzekli uzklāt uz tīrāmās virsmas. Ļaut iedarboties 10 min. Ja nepieciešams paberzt virsmu ar birsti vai sūkli. Īpaši netīrām virsmām, atļaut iedarboties 15 min. Noskalot ar ūdeni.

Rekomendētā deva: 4ml produkta uz 1dm2. Nelietot vairāk kā nepieciešams. Lietojot pareizās devās, ietaupās nauda un samazinās ietekme uz vidi. Mazgājiet pēc iespējas zemākā temperatūrā, lai līdz minimumam samazinātu enerģijas un ūdens patēriņu, un samazinātu ūdens piesārņošanu. Produkts nav paredzēts liela mēroga tīrīšanai. Lietojot pareizās devās, ietaupās nauda un samazinās ietekme uz vidi. Nejaukt kopā dažādus tīrīšanas līdzekļus. Mazāka ietekme uz ūdens vidi. Mazāk bīstamo vielu. Tīrīšanas efektivitāte ir testēta.


Papildus informācija

Tilpums: 700ml
Iepakojums: 12 gab.
Palete: 798 gab. 
Svītru kods: 4750104320073

 


Sastāvs

nejonu virsmaktīvās vielas < 5%/.


Drošības frāzes

Uzmanību. Izraisa nopietnu acu kairinājumu. SASKARĒ AR ACĪM: uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to ir viegli izdarīt. Turpināt skalot. Sargāt no bērniem.

Imagem


Atsauksmes (0)


Rakstīt atsauksmi