ECO tabletes trauku mazgājamai mašīnai, 50 gab.

ID: 32
Produkta kods: ET01-50-ECO
Svītrkods: 4750104001705
Ražotājs: ECO SEAL FOR NATURE

Noliktavā: Ir pieejams

Informācija par produktu

Attēliem ir ilustratīva nozīme. Produktu dizains, iepakojums un apraksti dažādām ražošanas partijām var atšķirties.


15.72€
12.58€
(Bez PVN: 10.40€ )

Preces apraksts

Tabletes trauku mazgāšanai un skalošanai automātiskajās trauku mašīnās. Satur aktīvo skābekli un fermentus, kas efektīvi noņem arī grūti nomazgājamus traipus. Nodrošina nevainojamu, mirdzošu spīdumu. Efektīvas arī zemā temperatūrā. Nesatur hlora savienojumus.

Notīriet lielas ēdiena atliekas no traukiem un galda piederumiem. Ievietojiet priekšmetus trauku mazgājamā mašīnā saskaņā ar ražotāja norādījumiem. Lai nodrošinātu pareizu produkta aizsardzību, vienmēr paņemiet tableti no kastītes ar sausām rokām. Ievietojiet tableti trauku mazgāšanas līdzekļa dozatorā, neizsaiņojot to: tabletes ūdenī šķīstošā plēvīte izšķīst mazgāšanas laikā. Neievietojiet tableti, ja mazgāšana netiks veikta tūlīt. Izvēlieties nepieciešamo mazgāšanas ciklu un iedarbiniet trauku mazgājamo mašīnu. Pietiek ar 1 tableti, neatkarīgi no ūdens stāvokļa. Nedarbiniet trauku mazgājamo mašīnu ar īso programmu. Izmantojiet parasto mazgāšanas programmu (50°C- 55°C). Daži trauki nav piemēroti mazgāšanai trauku mazgājamā mašīnā. Piemēram, svina kristāla un dekoratīvi stikla priekšmeti, antīks un ar rokām apgleznots porcelāns, daži priekšmeti ar apdrukātu glazūru, priekšmeti ar kaula, koka un dažu plastmasas materiālu rokturiem, kas nevar izturēt temperatūras līdz 70°C, krāsoti un anodēta alumīnija priekšmeti, priekšmeti ar zelta un citu dārgmetālu apdari. Izmantojiet mazgāšanas zemas temperatūras režīmus, trauku mazgājamo mašīnu piepildiet pilnu ar netīrajiem traukiem un nepārsniedziet ieteikto mazgāšanas līdzekļa devu. Tādējādi pazemināsies elektroenerģijas un ūdens patēriņš, kā arī mazināsies ūdens piesārņojums. Deva: 1 tablete ir paredzēta vienai mazgāšanas reizei, lietošanai tikai trauku mazgājamās mašīnās. Uzglabāt temperatūrā, kas nepārsniedz 35°C.

Papildus informācija

Tilpums: 900g
Iepakojums: 12 gab.
Palete: 792 gab.
Svītru kods: 4750104001705

Sastāvs

balinātājs, kura pamatā ir skābeklis 5-15%, nejonu virsmaktīvās vielas <5%, polikarboksilāti <5%, fermenti (proteāze, amilāze).

Drošības frāzes

Uzmanību. Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Kairina ādu. Satur Subtilisin. Var izraisīt alerģisku reakciju. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. Sargāt no bērniem. SASKARĒ AR ACĪM: uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to ir viegli izdarīt. Turpināt skalot. SASKARĒ AR ĀDU: nomazgāt ar lielu ziepju un ūdens daudzumu. Ja rodas ādas iekaisums: lūdziet mediķu palīdzību. Ja acu iekaisums nepāriet: lūdziet mediķu palīdzību.

Imagem