ECO vannas istabai, tīrīšanas līdzeklis, 780ml

Pieejamība: Ir pieejams
ID: 27
Produkta kods: AD10-0780-bECO
Svītrkods: 4750104000432
Ražotājs: ECO SEAL FOR NATURE

5.41€
(Bez PVN: 4.47€)

Informācija par produktu

Attēliem ir ilustratīva nozīme. Produktu dizains, iepakojums un apraksti dažādām ražošanas partijām var atšķirties.

Preces apraksts

Līdzeklis visu veidu sanitāro telpu un virsmu (flīžu, duškabīņu, ūdens krānu, maisītāju, izlietņu, akrila virsmu, vannu) tīrīšanai. Jūsu mājai, ģimenei un dabai draudzīgs produkts. Efektīvi iedarbojas uz kaļķakmens nogulsnēm un ziepju putu nosēdumiem. Līdzekli uzsmidzina tīrāmajai virsmai, tad viegli tīrot noslauka un, ja nepieciešams, noskalo. Īpaši noturīgu traipu notīrīšanai ļauj līdzeklim iedarboties 5 min.

Rekomendētā deva: piecas izsmidzināšanas reizes uz 1m2. Mazgājiet pēc iespējas zemākā temperatūrā, lai līdz minimumam samazinātu enerģijas un ūdens patēriņu, un samazinātu ūdens piesārņošanu. Produkts nav paredzēts liela mēroga tīrīšanai. Lietojot pareizās devās, ietaupās nauda un samazinās ietekme uz vidi. Nejaukt kopā dažādus tīrīšanas līdzekļus. Mazāka ietekme uz ūdens vidi. Mazāk bīstamo vielu. Tīrīšanas efektivitāte ir testēta.


Papildus informācija

Tilpums: 780 ml
Iepakojums: 8 gab.
Palete: 576 gab.
Svītru kods: 4750104000432

 


Sastāvs

nejonu virsmaktīvās vielas <5%.


Drošības frāzes

Uzmanību. Izraisa nopietnu acu kairinājumu. SASKARĒ AR ACĪM: uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. Sargāt no bērniem.

Imagem


Atsauksmes (0)


Rakstīt atsauksmi