AINA WC Ocean, 700ml

Pieejamība: Ir pieejams
ID: 81
Produkta kods: AD02-0700-WCSo
Svītrkods: 4750104320011
Ražotājs: SEAL

3.69€
4.61€
(Bez PVN: 3.05€)

Informācija par produktu

Attēliem ir ilustratīva nozīme. Produktu dizains, iepakojums un apraksti dažādām ražošanas partijām var atšķirties.

Preces apraksts

Tualetes tīrīšanas līdzekli aina WC lieto tualetes podu, vannu, santehnikas tīrīšanai. Produkts efektīvi tīra rūsu, kaļķakmens nosēdumus, šķīdina izveidojušos urīnvielas akmeni. Līdzekli uzklāt uz tīrāmās virsmas. Ļaut iedarboties 5-15 min. Ja nepieciešams paberzt virsmu ar birsti. Noskalot ar ūdeni.


Papildus informācija

Tilpums: 700ml
Iepakojums: 12 gab.
Palete: 768 gab.
Svītru kods: 4750104320011


Sastāvs

Aqua, hydrochloric acid, non-ionic surfactants, ortophosphoric acid, oxalic acid, glycerin, xanthan gum, parfum (limonene), colorant


Drošības frāzes

Bīstami. Izraisa smagus ādas apdegumus un acu bojājumus. Var kodīgi iedarboties uz metāliem. Sargāt no bērniem. Turēt tikai oriģinālā iepakojumā. Pēc izmantošanas kārtīgi nomazgāt rokas. Izmantot aizsargcimdus/ aizsargdrēbes/ acu aizsargus/ sejas aizsargus. NORĪŠANAS GADĪJUMĀ: izskalot muti. NEIZRAISĪT vemšanu. SASKARĒ AR ĀDU (vai matiem): noģērbt visu piesārņoto apģērbu. Noskalot ādu ar ūdeni/ dušā. Nekavējoties sazinieties ar SAINDĒŠANĀS CENTRU vai ārstu. Pirms atkārtotas lietošanas piesārņoto apģērbu izmazgāt. SASKARĒ AR ACĪM: uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to ir viegli izdarīt. Turpināt skalot. Glabāt slēgtā veidā.

Imagem

 


Atsauksmes (0)


Rakstīt atsauksmi